1. Математика Тема.Узагальнення і систематизація знань . Розв’язування задач на спільну роботу. Повторіть таблицю множення
Розв’зати в зошиті.
Задача
Козачкам потрібно посадити 12 рядків картоплі. Відчайдух це може зробити за 2 години, а Писар- за 4 години.Скільки рядків картоплі можуть посадити за 1 год козачки, працюючи разом?
Задача
В одну бочечку за 4 хв налилося 20 л квасу, а в другу бочечку-за той самий час- 36л квасу.Скільки літрів квасу за 1хв налилося в обидві бочечки разом?
Приклади
600- ( 85-56)*2 ( 540+270) :9 - 46
( 320 : 80)*( 240:10) ( 6*15): ( 15*2)*70
Перевір свої знання
Код доступу 768647
Попросіть учнів використати цей код, відкривши посилання join.naurok.ua
2.Українська мова
Прикметник
Виконати завдання в зошит
Випиши прикметники, протилежні за значенням, розбери їх за
будовою.
«Великий дуб, та дуплистий, а маленький, та натоптаний», -
говорить український народ.
Випиши прикметники, вкажи в дужках їх рід, познач закінчення.
Над моїм Дніпром яблуні цвітуть.
Біле поле, білі гори, біле небо, білий світ.
Не літайте, птахи чорні,
Не збивайте білий цвіт.
Анатолій Іванович Григорук — один із найулюбленіших дитячіх письменників сучасності. Понад півстоліття він працює у дитячій літературі. Розмаїття жанрів, у яких Анатолій Іванович виявляє свій надзвичайний талант і майстерність, вражає: це - лірична поезія, сюжетний вірш, оповідка художня і оповідка науково-пізнавальна, казка, переклади й переспіви зарубіжної поезії (як авторської, так і фольклору) та прози, перекази фольклорних казок. Анатолій Григорук — автор понад двох десятків книжок для дітей. Його художнє слово торкає серця маленьких читачів, відкриває перед ними світ і допомагає знайти у світі своє місце. Усі його твори належать до золотої скарбниці української дитячої літератури. (За Оксаною Кротюк)
"У розташованому просто неба басейні був дельфінарій. Одним боком він виходив безпосередньо в море. Але між ним і морем стояла висока дротяна сітка. Свіжа морська вода попадала в дельфінарій без будь-яких перешкод. А от дельфінам вибратися за його межі було зась. Час від часу вони наближались до сітки, тицялися в неї носами й, присмирнілі, відпливали геть. Два роки тому дельфінів, ще зовсім жовторотих, довірливо юних, виловили неводами біля рідної їм Сердолікової бухти й помістили в цій тісний бетонній в’язниці. Тут їм довелося пройти сувору школу муштри. Тут двоє з них не витримали неволі й загинули. А п’ятеро потроху призвичаїлись і стали підневільними артистами..." (Анатолій Григорук)
Немає коментарів:
Дописати коментар